• .

Drodzy Rodzice!

Rok szkolny 2021/22 już za nami, zatrzymajmy się więc na chwilę, żeby podsumować oraz zastanowić się nad  różnymi obszarami życia i funkcjonowania naszego przedszkola. Wiele naszych działań: dydaktycznych i wychowawczych nie byłoby możliwych bez wsparcia, którego udzieliła nam Rada Rodziców. Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za owocną pracę dla dzieci i przedszkola oraz za podejmowanie szeregu działań wspierających pracowników.  Dzięki zaangażowaniu i oczywiście hojności Rodziców mogliśmy zrealizować wiele cennych projektów, poprawić oraz wzbogacić wyposażenie sal przedszkolnych, a także ogrodu.

W roku szkolnym 2021/22, udało nam się zrealizować nasze wcześniejsze założenia. Gościliśmy w przedszkolu wiele grup teatralnych z pięknymi spektaklami,  były bale, warsztaty dla dzieci, wycieczki, wyjścia do biblioteki, teatru, muzeów, Piknik Rodzinny, starsze dzieci były też w Kinie za Rogiem.  Dzięki Państwa wpłatom maluszki otrzymały drobne upominki podczas Pasowania na Przedszkolaka, a wszystkie przedszkolaki piękne prezenty świąteczne. Wyrazy wdzięczności składamy także na ręce przedstawicieli Rodziców wszystkich grup, którzy byli oddani sprawom placówki dla dobra całej społeczności przedszkolnej. Wspólnie z Radą Rodziców tworzymy partnerską atmosferę, dzięki której łatwiej mogliśmy rozwiązywać pojawiające się problemy.  Liczymy na Państwa pomoc i również owocną współpracę w nowym roku szkolnym 2022/23.

dyrektor Przedszkola nr 212, nauczyciele i pracownicy

• Drodzy Rodzice!

Bardzo prosimy o nie przyprowadzanie do przedszkola chorych dzieci! Dzieci zakatarzone, przeziębione, kaszlące nie mogą przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi. Pamiętajcie Państwo o innych dzieciach, pracowanikach przedszkola i o niebezpieczeństwie zarażenia.