• Opłaty za przedszkole

od 14.08.2023r. w skład opłaty za przedszkole wchodzą następujące składniki:

- żywienie (15 zł - stawka dzienna)

Składka na fundusz Rady Rodziców - dobrowolna, płatna na konto RR

Wszelkie informacje związane z opłatami za przedszkole są wywieszane na tablicy ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej.

1. Opłata za żywienie - pobierana jest z góry za cały miesiąc. W przypadku nieobecności dziecka, opłata ulega zwrotowi w miesiącu następnym (wysokość zwrotu zależna jest od ilości dni absencji).

Prosimy o terminowe uiszczanie należności. Opłata z tytułu żywienia stanowi dla nas jedyne źródło finansowania zakupu produktów spożywczych.

Istnieje również możliwość dokonywania opłaty za żywienie na konto. O wysokości wpłaty za dany miesiąc można dowiedzieć się w sekretariacie lub u nauczycielek w grupach.

Nr konta za żywienie: 75 1030 1508 0000 0005 5097 7052

Należy wpłacić dokładną kwotę - tj. bez zaokrągleń, wpisać imię i nazwisko dziecka oraz grupę, do której uczęszcza dzieckow treści wpłaty.

Np.: Jan Kowalski , gr III – żywienie

2. Rada Rodziców:

Wysokość kwoty wpłacanej comiesięcznie na Radę Rodziców jest indywidualnie ustalana przez rodzica.

Z funduszu Rady Rodziców opłacamy m.in.

- teatrzyki, koncerty muzyczne i imprezy okolicznościowe;

- warsztaty dla dzieci (np. przyrodnicze, muzyczne, etc.);

- upominki dla dzieci z okazji Spotkania z Mikołajem, Dnia Dziecka itp.;

- prezenty dla dzieci kończacych edukację w przedszkolu;

- materiały do dekoracji, zabawki, pomoce do sal.

O sposobie wydatkowania tego funduszu decydują przedstawiciele grup w Radzie Rodziców.

Wpłaty na fundusz Rady Rodziców  dokonujemy przelewem.

Nr konta Rady Rodziców: 03 8009 1033 0018 2449 5003 0001